ROZMOWY Z WIARĄ - O NAPROTECHNOLOGII

O naprotechnologii-  program z cyklu "ROZMOWY Z WIARĄ"  - prowadzą ks. Daniel Zarębski i ks. Darek Brylak. Gościem programu jest ks.dr hab. Piotr Kieniewicz z Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej,  wicedyrektor Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym, gdzie prowadzi Ośrodek Wsparcia Płodności „Naprotechnologia”.

WIGILIA PASCHALNA - TRIDUUM (5)

 WIGILIA PASCHALNA - najważniejsza liturgia całego roku. Ukazuje ona przez liturgie Światła, Słowa, Chrzcielną i Eucharystyczną najważniejszą Paschę w dziejach świata- przejście Chrystusa ze śmierci do życia. Tetransmisja czzęść 5. 

WIGILIA PASCHALNA - TRIDUUM (4)

 WIGILIA PASCHALNA - najważniejsza liturgia całego roku. Ukazuje ona przez liturgie Światła, Słowa, Chrzcielną i Eucharystyczną najważniejszą Paschę w dziejach świata- przejście Chrystusa ze śmierci do życia. Tetransmisja czzęść 4. 

WIGILIA PASCHALNA - TRIDUUM (3)

 WIGILIA PASCHALNA - najważniejsza liturgia całego roku. Ukazuje ona przez liturgie Światła, Słowa, Chrzcielną i Eucharystyczną najważniejszą Paschę w dziejach świata- przejście Chrystusa ze śmierci do życia. Tetransmisja czzęść 3. 

WIGILIA PASCHALNA - TRIDUUM (2)

 WIGILIA PASCHALNA - najważniejsza liturgia całego roku. Ukazuje ona przez liturgie Światła, Słowa, Chrzcielną i Eucharystyczną najważniejszą Paschę w dziejach świata- przejście Chrystusa ze śmierci do życia. Tetransmisja czzęść 2. 

WIGILIA PASCHALNA - TRIDUUM (1)

 WIGILIA PASCHALNA - najważniejsza liturgia całego roku. Ukazuje ona przez liturgie Światła, Słowa, Chrzcielną i Eucharystyczną najważniejszą Paschę w dziejach świata- przejście Chrystusa ze śmierci do życia. 

Najpopularniejsze video