X Koncert Papieski - retransmisja

X Koncert Papieski - RETRANSMISJA  
Dziesiąty ostrowski Koncert Papieski odbył się 22 października 2014 roku w kościele pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na koncert 
 zaprosili: Jarosław Urbaniak Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, ks. Prałat Paweł Kostrzewa Proboszcz Parafii św. Antoniego Padewskiego oraz duchowieństwo ostrowskie.

 

Marsz Świętych - niedziela godz.19.00

Za tydzień w Ostrowie Wlkp. odbędzie się Marsz Świętych. Prosimy o przypomnienie sobie: kto jest moim świętym patronem. Będziemy się wspólnie modlić litanią do wszystkich świętych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19 przy  Farze a następnie przejdziemy w wielkim  Marszu  Świętych od św. Stanisława do Św. Antoniego.

XXVII niedziela zwykła - 5 października 2014

Ważne słowa na niedzielę - XXVI  niedziela zwykła - ks. Dariusz Brylak. "Co my tam w środku w sobie kryjemy, że Pan bóg przychodzi do człowieka, Pan Bóg nie chce ode mnie nic złego a ja potrafię być tak zatwardziały, tak chamski że po swojemu do końca. Co tam jest w nas? (...) 
Wydaje ci się, że masz władzę, wydaje ci się że ty trzymasz ręke na pulsie, wydaje ci się że tak wiele masz, ale czy masz w sercu pokój, czy nerwy żebyś tego wszystkiego co zgromadziłeś nie stracił? Co masz w sercu: pokój czy nerwy?"

XXVI niedziela zwykła - 28 września 2014

Ważne słowa na niedzielę - XXVI  niedziela zwykła - ks. Dariusz Brylak.  ..."Ile razy, z tego co mówi sam Bóg do mnie zaaplikowałem, zastosowałem to do swojego życia? Ile razy wziąłem to wprost do swojego życia? Oj, żeby sie rzeczywiście nie okazało, że prostytutka wejdzie przede mną do nieba. To jest szokujące i nie jest to dobra nowina. Jak sobie z tym radzić?"  

Najpopularniejsze video